DobreLegowiska.pl - bezpośredni producent legowisk dla psów i kotów

e-mail: meblebox@o2.pl

537 001 002

Wysyłka w 24h
Kurier DPD
Szybkie zakupy
bez rejestracji
Bezpieczne płatności
Przelewy24.pl
Wygodne zamawianie
Sklep / E-mail / Telefon

Regulamin

Regulamin sklepu internetowego legowiskodlapsa.com

Właścicielem Sklepu Internetowego jest:
Tomasz Malewski- Producent Wyrobów Tekstylnych
Produkcja i siedziba oraz biuro obsługi klienta:
ul. Nowowiejskiego 9
11-010 Barczewo k/Olsztyna
NIP:739-360-65-70
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-16:00
Poza świętami i dniami ustawowo wolnymi od pracy.
   1) Zamówienia w sklepie można składać poprzez e-mail: meblebox@o2.pl, telefonicznie lub kupując on-line przez sklep internetowy.  

   2) Kupując przez e-mail w wiadomości należy podać:  wymiary legowiska, kolor, typ, imię i nazwisko, adres na jaki ma być dostarczona przesyłka,      numer telefonu dla kuriera oraz informację o formie uregulowania należności (przelew na konto, za pobraniem).
   3) Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.
          Przesyłki są wysyłane Kurierem DPD lub DHL.
   4) Zamówienia najczęściej są realizowane w ciągu 30 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty (od pn. do pt.).  W szczególnych przypadkach takich jak święta, promocje, długie przerwy od pracy zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie do 60 dni roboczych od daty roboczego dnia potwierdzenia zamówienia.
   5) Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail.
   6) Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy gwarancji do 12 miesięcy.
   7) Na produkty wykonane na indywidualne zamówienie (wymiar, napis (haft) ) nie przyjmujemy zwrotów.
   8) Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować w następujący sposób:
          - za pobraniem (przy odbiorze przesyłki),
          - przelewem (przedpłatą na konto).
   9) Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy- NALEŻY dołączyć oświadczenie. Zwroty dokonywane są w terminie do 14 dni robiczych. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami drogą e-mail: dobrelegowiska@o2.pl celem ustalenia warunków zwrotu-odpiszemy najszybciej jak to będzie możliwe.
 10) Podczas dokonywania przedpłaty:
          - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto
            Tomasz Malewski: PKO BP I Oddział Olsztyn,
            nr rachunku: 26 1020 3541 0000 5202 0333 2244
          - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie.
 11) W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu legowisk/a przez kuriera.
 12) Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.
 13) W razie wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mail: meblebox@o2.pl
 14) Firma Tomasz Malewski zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Jednocześnie pragniemy  poinformować Państwa, że nie wykorzystujemy danych w żadnych innych celach jak wysłanie zamówionego towaru, ewentualnie skontaktowanie się telefoniczne bądz mailowo w celu uzgodnienia szczegółow zamówionego legowiska.
 15) W przypadku zamówienia kilku legowisk staramy się o pakowanie przesyłek jak najbardziej kompaktowo niestety nie zawsze jest to możliwe ze względu na wymogi firm kurierskich dlatego też zastrzegamy sobie prawo do naliczenia dodatkowych kosztów za każdą przesyłkę.

 

 

Zrobisz wszystko, by Twój pupil poczuł się szczęśliwy?

Dla właścicieli czworonogów ważne jest, by legowiska dla zwierząt były trwałe i doskonałej jakości, zachowujące estetyczny wygląd nawet po wielu praniach. Dodatkowo powinny cieszyć oko i być wykonane ze sprawdzonego materiału, by mogły służyć bardzo długo. Ceni się krój, kolor, a dla pupili ważne jest, by legowisko było duże, miękkie, by można było się na nim komfortowo wylegiwać godzinami.

Oferowane przez nas legowiska dla psów łączą funkcjonalność i ładny wygląd. Są wytrzymałe, trwałe, nawet po wielu praniach wciąż są miękkie i puszyste. Trzymają fason bardzo długo dzięki profesjonalnym wypełnieniom. Dodatkowo mają właściwości antyalergiczne, a także są produktem wyjątkowo ekologicznym – przy ich tworzeniu wykorzystano poddane recyklingowi butelki PET.

Duże, miękkie, wygodne – legowiska dla psów powinny być właśnie takie!

Słowa kluczowe strony: legowisko dla psa, legowiska dla psa, legowisko dla kota, legowisko, legowiska dla zwierząt, legowisko pies, legowisko kot, legowisko dla psa.

Płatności obsługuje